Strefa WMS

Serwis Studentów Wydziału Matematyki Stosowanej AGH

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Artykuły

Dr Meszka o zastosowaniach kombinatoryki w piłce nożnej

Rozpoczynające się dziś mistrzostwa Europy w piłce nożnej skłaniają do do zastanowienia nad zastosowaniami matematyki w najpopularniejszej dyscyplinie sportu. Problem możliwości zastosowania reguł kombinatoryki przy organizacji wydarzeń sportowych z udziałem wielu drużyn porusza na blogu naukowym AGH znany studentom WMS dr Mariusz Meszka.

Poprawiony: czwartek, 07 czerwca 2012 21:18
 

Międzywydziałowe Igrzyska Studenckie IAESTE 2012

Już niedługo komitet IAESTE AGH po raz czwarty zorganizuje dla studentów Międzywydziałowe Igrzyska Studenckie, podczas których kilkuosobowe reprezentacje wydziałów AGH oraz PK staną ze sobą w szranki. W trakcie kilkunastu konkurencji zawodnicy będą musieli wykazać się zwinnością, pomysłowością, zmysłem inżynierskim, siłą oraz dużą dozą dystansu wobec siebie.

Poprawiony: wtorek, 24 kwietnia 2012 09:23
 

Umowy dla studentów studiów stacjonarnych

Zgodnie z zarządzeniem Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego Uczelnia ma obowiązek podpisać umowę z każdym studentem I roku studiów stacjonarnych, który rozpoczął naukę w roku akademickim 2011/2012. Poniżej umieszczone są linki do dokumentów stanowiących integralną część umowy z którymi każdy student powinien się zapoznać.

Poprawiony: wtorek, 17 kwietnia 2012 16:24
 

Złoto dla III roku - relacja z Wydziałowego Turnieju Piłki Siatkowej

W zeszły weekend mieliśmy okazję obserwować walkę o złote medale w Wydziałowym Turnieju Piłki Siatkowej. Zamieszczamy relację z tego wydarzenia.

Poprawiony: niedziela, 15 listopada 2009 00:53
 

Organizacja roku akademickiego 2009/10

Dwutygodniowe ferie zimowe, miesięczna (!) przerwa sesyjno-międzysemestralna i koniec zajęć dydaktycznych dopiero 22 czerwca (!!) - to czeka nas w nadchodzącym roku akademickim. Zainteresowanych szczegółami zapraszamy do lektury zarządzenia dotyczącego organizacji roku akademickiego 2009/10.

Poprawiony: piątek, 02 października 2009 19:23
 

Siatkarki WMS na 3. miejscu!

Z pewnym opóźnieniem publikujemy relację z finału Międzywydziałowej Ligi Kobiet w Siatkówkę, w której siatkarki naszego Wydziału wywalczyły trzecie miejsce! Zwycięską drużyną okazała się drużyna Wydziału Zarządzania, a na drugim miejscu uplasowały się reprezentantki Geodezji.

Poprawiony: poniedziałek, 08 czerwca 2009 15:18
 


Strona 1 z 2